דף ראשי סיפורי סקס סיפור הסקס הנבחר    סרטים בצפיה ישירה   •• וידאו צ'ט - ישראליות דוברות עברית   ••

ככה אני אוהבת להזדיין...איתו

, ofratwדיברתי עם הידיד שלי בבוקר וקבענו שניפגש בערב.
הוא הכין אותי מראש כדי שנדע לתאם גרסאות "ולברוח" בערב מהבעל. כולי מגורה חושבת מה יהיה בערב ואיך הוא ילקק לי את הכוס הלכתי בחדווה לקוסמטיקאית להוריד כל שערה מיותרת בגופי. עשיתי שעווה לכל הגוף כולל כוס ותחת ואחרי שיצאתי משם הרגשתי כמו תינוקת הכל כל כך חלק.. ונעים.
בערב בבית אמרתי לבעלי שאנחנו עושות מפגש חברות בערב ובשעה 22:00 הוא צריך לשמור על הילדה כי אני יוצאת לקפה...
הגעתי לביתו, היה שם ריח משכר של קטורת ואור עמום.
הוא הכין לי משקה וסיגריה ואמר לי "תתפשטי"...
שכבתי על המיטה עירומה כשהוא יושב מול הכוס שלי, תפתחי את הכוס ציווה עלי ואני נעניתי ברצון לבקשתו... פתחתי את השפתיים בידיי והוא התחיל ללקק לי את הדגדגן לאט לאט .... לאט רגע אמרתי, מזמן לא הזדיינתי ואני לא רוצה לגמור עכשיו!
לא נורא יקירתי הוא השיב יהיה לך עוד הרבה פעמיים לגמור. הוא המשיך ללקק אותי ואז התחיל לזיין אותי עם הלשון. אוי כמה שזה טוב לחשתי לו באוזן.... אני אוהבת שאתה מזיין אותי עם הלשון, המגע שלו כל כך נעים ורך..... נטרפתי עד שגמרתי.
רציתי שיפסיק קצת שהדגדגן ינוח אבל הוא לא ויתר, ושוב לאט החדיר את הלשון, חיכה שאני אירגע ואז החדיר לי את הויברטור הורוד החמוד לתוך הכוס שהיה רטוב ומלא מיצים.... הוא הכניס אותו עד הסוף ואמר לי כמה שהוא אוהב לראות את הכוס שלי ככה פתוח וכמה זה מגרה אותו. עמדתי על הברכיים, הזין שלו כבר עמד בשיא תפארתו הכנסתי אותו לפי והתחלתי למצוץ.. תוך כדי אני תפסתי את הויברטור לידי והמשכתי לשחק איתו בכוס. ליקקתי לו את הזין ומשם לאט לאט ירדתי לביצים ואז מה שהוא הכי אוהב.. החדרתי לו אצבעות לפי הטבעת... שמתי שמן בידיים והחדרתי לו אצבע ובמקביל ליקקתי לו את פי הטבעת. (כמובן שבאותו שלב זנחתי את הויברטור החמוד שלי...). הוא נאנח והתענג על כל רגע קסום. חכה אמרתי הערב עוד ארוך ויש עוד הרבה דברים שאני רוצה לעשות איתך הלילה... שכבתי על המיטה והתחלתי לגעת בשדיים שלי, בפטמות ולשחק איתם הוא כמובן התגרה והתחיל להכאיב לי קצת כמו שאני אוהבת... שמתי שמן והתחלתי ללטף, הפטמות שלי עמדו רציתי לנשק אותו כל כך להרגיש את המיצים של הכוס שלי בפה שלו... ותוך כדי שהוא מגרה לי את השדיים, מוצץ, נושך, מכאיב... דחפתי אצבעות לכוס אוננתי וגמרתי!!!! שוב התהפכתי ושכבתי אל גבי ופתחתי את הרגליים, התחלתי לשחק קצת בכוס ולדחוף אצבעות לדגדגן , "מה בא לך עכשיו", שאל.. אמרתי לו שאבא לי לאונן ושהוא יסתכל עלי - זה מגרה אותי מאוד. הוא התיישב מולי, כוסית בידו, רגלי פתוחות וידי בתוך הכוס, מתחילה לגעת,להירטב, מסתכלת עליו מבט מחורמן בעיניו גע בא קצת,,, אני מבקשת והוא מתרצה לוקח לגימה מהכוסית ומנשק לי את הכוס, עובר שוב לשיים ואני מתחילה לצעוק, לגנוח עוד פעם אחת אני חייבת לגמור תסתכל לי לתוך הכוס אני אומרת לו והוא פותח אותו בידיו חזק ואני מאוננת , וגומרת. אל דאגה אמרתי - יש לי עוד קצת כוח לכמה גמירות נוספות. הוא הפך אותי מאחורה פתח לי את הכוס חזק והחדיר לי הזין לו שאני כל כך אוהבת להרגיש אותו בפנים, חזק חם וטוב. אני רואה לי את הכוס ואת החור של התחת אמר.... אויח כמה שזה מגרה לשמוע את זה באמצע הזיון, די כבר לא יכולתי יותר תגמור אמרתי לו, תגמור לי בתחת כי אני כבר לא יכולה לגמור יותר!!! רק הוא יודע לזיין אותי כמו שאני אוהבת, ללקק, לזיין חזק, להסתכל לי על הכוס שאני מאוננת אין, אין עליו. הזיון של חיי!
חבל רק שהוא לא בעלי:-)


תגובות והצעות מעניינות אפשר לשלוח ל - ofratw


להוספת סיפור תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות באמצעות דואר אלקטרוני: Info@MinZamin.co.il

שידורי וידאו צ'אט סקס חי באיכות גבוהה

הכרויות למטרת סקס

דירוג אתרי הכרויות

Make Love עברית  הכרויות לסקס
אתר הכרויות לסקס הגדול בארץ. המון חברים מחכים לכם להגשים פנטזיות הסודיות.
דירוג
 
זבנג עברית  זבנג היכרויות
בא לך משהו חדש? רומן קליל ומהנה...עכשיו
דירוג
 
אשלי מדיסון עברית  אשלי מדיסון
אתר הבגידות הגדול ביותר בעולם עם למעלה מ - 30 מליון משתמשים רשומים
דירוג
 
דיסקרטי עברית  דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו עכשיו בחינם ותתחילו לגוון...
דירוג
 
NextDate עברית  nextdate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
דירוג