דף ראשי סיפורי סקס סיפור הסקס הנבחר    סרטים בצפיה ישירה   •• וידאו צ'ט - ישראליות דוברות עברית   ••

פקידת ממשל אמריקאית במיטה

כשהטלוויזיה של השכנה מקולקלת, קרמבוכשאתה טס הרבה במסגרת העבודה אתה רגיל להרפתקאות, אבל כשמדובר בפגישה עם פקידת ממשל בארה"ב, אתה ממש לא מצפה למה שאני עומד לספר לכם.

זאת הייתה נסיעה שהתכוננתי אליה היטב. החברה שנשלחתי מטעמה ניסתה להחדיר מערכת טכנולוגית למתחם ציבורי גדול הכפוף למשרד ממשלתי בארה"ב. מהעבר השני עמדה קרולין, אשת קשר חריפה ונוקשה מאד. כבר בהתכתבויות בדואר האלקטרוני ובמהלך שיחות הטלפון ידעתי שיהיה קשה מאד לפצח את האישה הקרירה שעמדה מולי. זה כמובן, רק הגדיל את האתגר מבחינתי.

כשהגעתי לארה"ב ערב לפני הפגישה המיוחלת, יצרתי קשר עם קרולין והצעתי שבמקום שנבזבז חלק ניכר מפגישתנו בשיחת חולין, אני מבקש להזמין אותה להצטרף אלי לארוחה כבר בערב שלפני וכך נגיע לפגישה מוכנים לגשת לתכלס.

קרולין הופתעה מאד מהגישה שלי. היא אמרה שאנשים מאד נרתעים ממנה ובדרך כלל מנסים להימנע מלשהות בחברתה המאיימת אם הם לא חייבים. לשמחתי היא הסכימה להיפגש לארוחה.

נפגשנו במסעדה צרפתית מפורסמת. קרולין פסעה פנימה בכדי לפגוש אותי. היא הייתה מרשימה. צועדת בביטחה על נעלי עקב שחורות. רגליים ארוכות עטופות בגרביון בצבע גוף. חליפת עסקים מחוייטת בצבע כחול כהה וחולצה לבנה עם כפתור עליון פתוח חושף עור שזוף ועליו תליון יהלום.

אני שסובל מFetish לרגליים לא יכולתי שלא להתפעל מזוג הרגליים היפות המתקרב אלי. קרולין הבחינה בכך והדגישה כל צעד לקראתי. כשקמתי ללחוץ את ידה שמתי לב שגם היא בוחנת את גופי החסון המסתתר מאחורי חליפת עסקים משעממת.

את הערב העברנו בשיחת היכרות. קרולין נעצה בי עיניים ושאלה אותי שאלות נוקבות בנושאים פוליטיים, חברתיים ואפילו ספורט. תמיד חיפשה דרך להביך אותי או לפחות לשדר עליונות. הבנתי את המשחק והחלטתי שלא להתקפל. הישרתי מבט אל עיניה החומות המדהימות ועניתי לכל שאלה בישירות תוך נעיצת עיני כחיצים בעינייה.

ואז היא החליטה לשבור את הכלים:
"שמתי לב שאתה חובב רגליים" היא אמרה. כאן כמעט שנשברתי. הייתי קרוב להסמיק ולהשפיל מבט, אך החלטתי שאני במשחק הזה עד הסוף.
"באמת?" עניתי. איך היגעת למסקנה הזאת?
כשצעדתי לקראתך לא יכולת להסתיר את העובדה שאתה מתרשם מהרגליים שלי ויש לי תחושה שכל הערב הזה אתה מפנטז איך אתה מטפס עם הלשון שלך מקצה עקב הנעל שלי ועד לסוף הירכיים שלי.

"את טועה" עניתי. בפנטזיה שלי אני לא עוצר בירכיים שלך. עניתי, עדיין משיר אליה מבט.

"תזמין חשבון" היא הכריזה.

חלקנו מונית בדרך למלון שלי. ישבנו מאחור. העברתי יד מלטפת מהברך מטפס במעלה הירך החטוב של קרולין. כשהתקרבתי אל עומק החצאית שלה, היא הניחה יד על ידי והביטה לי עמוק בתוך העיניים. "אתה מגורה?" היא שאלה. "כן" עניתי בקושי נושם. "תן לי להרגיש" היא דרשה ושלחה יד ללפוט את הזין שלי שכבר עמד להתפוצץ בתוך מכנסי החליפה.

"מרשים מאד" היא לחשה לי באוזן. "אתה במידה המתאימה". עכשיו רד במלון שלך ותמשיך לפנטז עלי. אני מעבירה את הפגישה שלנו מחר לחדר שלך במלון. עכשיו כשיש לי את המידה שלך, אני אגיע מוכנה.

רוצים את המשך הסיפור? שלחו לי מייל ספרו לי מה הסיפור הזה עושה לכם.

שלכם,
קרמבו


תגובות והצעות מעניינות אפשר לשלוח ל - קרמבו


להוספת סיפור תוכלו ליצור איתנו קשר ישירות באמצעות דואר אלקטרוני: Info@MinZamin.co.il

שידורי וידאו צ'אט סקס חי באיכות גבוהה

אתר הכרויות סקס הגדול בארץ

דירוג אתרי הכרויות

Make Love עברית  הכרויות לסקס
אתר הכרויות לסקס הגדול בארץ. המון חברים מחכים לכם להגשים פנטזיות הסודיות.
דירוג
 
זבנג עברית  זבנג היכרויות
בא לך משהו חדש? רומן קליל ומהנה...עכשיו
דירוג
 
אשלי מדיסון עברית  אשלי מדיסון
אתר הבגידות הגדול ביותר בעולם עם למעלה מ - 30 מליון משתמשים רשומים
דירוג
 
דיסקרטי עברית  דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו עכשיו בחינם ותתחילו לגוון...
דירוג
 
NextDate עברית  nextdate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
דירוג